Trendy Hair Fashion to obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Tworzy ją ponad 70 salonów działających na zasadzie franczyzy. Pierwsze z salonów zaczęły działać na Śląsku w latach osiemdziesiątych ciągle otwierane są nowe. Wszystkim jednak przyświeca wspólna idea: tworzenia miejsc gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar.

Właścicielami sieci jest małżeństwo. Anna Kulec – Karampotis zajmuje się stroną kreatywną i wizerunkową salonów a jej mąż Bobbys Karampotis z niezwykłą umiejętnością zarządza biznesową stroną przedsięwzięcia. Razem tworzą zespół o nieskończonych pokładach kreacji i silnej podstawie ekonomicznej. Swą pasją zarażają otoczenie.

TRENDY HAIR FASHION to w ostatnich latach symbol największej kreatywności w dziedzinie fryzjerskiej mody. Logo tej firmy spotkać można w wielu miastach Polski, a nawet poza granicami kraju. Na pierwszym miejscu stawiamy zaspokajanie potrzeb naszych Klientów, pomoc w realizacji tej części ich marzeń i wizji, na które możemy mieć wpływ.

Głównym atutem Trendy są pracownicy, dlatego też są oni dobierani z niezwykłą starannością zapewniającą harmonijne współgranie różnych osobowości. Profesjonalizm stylistów TRENDY HAIR FASHION wynika nie tylko z ich starannej selekcji, ważne jest także stworzenie im warunków rozwoju. Samorealizacja jest procesem ciagłego doskonalenia naturalnych i wyuczonych umiejętności.

Serdecznie zapraszamy

do salonu w Tychach!

100% profesjonalizmu
ponad 70 salonów
35 lat doświadczenia

Korzystając z usług w naszym salonie macie Państwo pewność, że jesteście w rękach najlepszych stylistów.

Pasja, doświadczenie i zaangażowanie to wspólny mianownik stylistów THF. To co nas charakteryzuje to autorskie techniki strzyżeń, które gwarantują, że po powrocie do domu przy drobnej stylizacji włosy będą się dobrze układały, a nie tylko na świeżo po wyjściu z salonu,