MEDYCYNA ESTETYCZNA TYCHY

Mezoterapia igłowa to rewelacyjny zabieg dla osób w każdym wieku. Polega na wprowadzaniu bezpośrednio pod skórę preparatu pojedynczymi iniekcjami. Preparat zawiera składniki rewitalizujące. Efekt jest niemal natychmiastowy, preparat absorbując wodę z dnia na dzień poprawia elastyczność skóry, niweluje zmarszczki, poprawia jej koloryt oraz nawodnienie, sprawia że skóra wygląda młodziej, nabiera blasku. Zabieg jest wykonywany po znieczuleniu kremem znieczulającym przez co wykonywanie go jest niemal bezbolesne.

cena zabiegu: od 400 zł

Serdecznie zapraszamy
Trendy Medycyna Estetyczna Tychy

Masz asymetrię ust? Chcesz mieć pełniejsze ale naturalnie wyglądające, nawilżone gładkie usta? To zabieg medycyny estetycznej w sam raz dla Ciebie, dzięki dobrej jakości preparatom na których pracujemy usta będą wyglądały naturalnie, poprawia się ich kontur oraz kolor czerwieni wargowej poprzez aplikację preparatu z kwasem hialuronowym. Zabieg pod znieczuleniem pozwala na zniwelowanie dyskomfortu aplikowania preparatu. Zabieg jest bezpieczny i przyjemny a efekt utrzymuje się do roku czasu.

cena ZABIEGU: 600 zł

Serdecznie zapraszamy
Trendy Medycyna Estetyczna Tychy

Wypełnianie bruzd to zabieg medycyny estetycznej który polega na podaniu preparatu bezpośrednio w bruzdy. Efekt wypłycenia jest już widoczny od razu po zabiegu. Miejsca wprowadzania preparatu są znieczulane kremem znieczulającym więc zabieg nie jest bolesny, nie powoduje alergii. po zabiegu widoczne jest zaczerwienienie, delikatny obrzęk, może wystąpić niewielki krwiaczek który możemy zakamuflować na drugi dzień podkładem. Wykonujemy likwidację bruzd nosowo wargowych, marionetek, zmarszczek palacza.

cena zabiegu: od 600 zł

Serdecznie zapraszamy
Trendy Medycyna Estetyczna Tychy

Botox zabieg, który fantastycznie radzi sobie ze zmarszczkami mimicznymi okolic oczu oraz czoła. wprowadza się punktowo preparat w okolice poddawane zabiegowi. Toksyna botulinowa ogranicza pracę mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych dzięki czemu okolice narażone na ich powstawanie wygładzają się maksymalnie i zabezpieczają przed powstawaniem nowych zmarszczek. Medycyna estetyczna, a ten zabieg w szczególności może być wykonywany jako prewencja przed powstawaniem nowych zmarszczek. Zabieg nie wymaga znieczulenia, jest bezbolesny, nie może być wykonywany u osób uczulonych na laktozę.

cena zabiegu: od 500 zł

Serdecznie zapraszamy
Trendy Medycyna Estetyczna Tychy

Medycyna estetyczna certyfikaty

medycyna etstyczna
medycyna estetyczna
certfikat1
certfikat2
certfikat3

Medycyna estetyczna Tychy – FAQ

Czy botox jest niebezpieczny?

Zdecydowanie nie! Botox to zabieg, po którym można normalnie funkcjonować. Należy przestrzegać jednak kilku zasad. Przede wszystkim nie pochylać się przez pierwsze 4h po zabiegu oraz masować, nie drapać miejsca po iniekcji. Jak po każdym zastrzyku mogą pojawić się również krótkookresowe zaczerwienienia skóry.

Czy botox ogranicza możliwość wychodzenia na słońce?

W pierwszym dniu po zabiegu odradzamy opalanie. Przede wszystkim dlatego, że zgodnie z regułami nie należy się schylać, ani kłaść przez pierwsze 4h. W kolejnych dniach nie ma problemu. Botox się wiąże i ograniczeń w opalaniu nie ma.

Czy botox nie pozostawi efektu maski?

Maskowata twarz, której obawiają się klientki przy prawidłowo wykonanym zabiegu nie jest zagrożeniem. Botox ma za zadanie stworzyć efekt wypoczętej i świeżej, promiennej buzi.

Czy wolumetria ust boli?

Wolumetria ust jest wykonywana przy znieczuleniu specjalistycznym kremem. Okolica ust będzie odrętwiała i w rezultacie zabieg jest komfortowy. Jedynym odczuwalnym efektem wolumetrii ust jest wrażenie rozpierania i delikatnego szczypania.

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to jeden z popularniejszych zabiegów , jakie oferuje medycyna estetyczna. Polega na wykonaniu około 100 płytkich wkłuć w celu aplikacji preparatu dobranego indywidualnie do potrzeb pacjenta. Jest wykonywany po znieczuleniu specjalnym kremem, więc nie jest bolesny. Mezoterapia to zabieg polegający na wielu gęstych, ale płytkich wkłuciach, podczas których aplikuje się w skórę odpowiedni preparat. Jest świetnym zabiegiem przeciwzmarszczkowym okolic oczy, ale również całej twarzy, szyi, dekoltu, czy skóry głowy. Stosowana jest w leczeniu trądziku oraz przebarwień i rewitalizacji skóry. Mezoterapia poprawia nawodnienie skóry, znacznie wygładza i odmładza. Medycyna estetyczna jest dla pacjentów właściwie w każdym wieku, czego dowodem może być właśnie tak uniwersalny zabieg mezoterapii igłowej.

W czym pomaga mezoterapia igłowa?

Ten zabieg medycyny estetycznej zapobiega starzeniu się skóry, nawadnia ją, rewitalizuje, poprawia kondycję skóry młodej, jak i bardziej wymagającej. Dla utrzymania skóry w dobrej kondycji zaleca się powtarzanie zabiegu.

Dla kogo polecany jest zabieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa to świetny zabieg medycyny estetycznej dla każdego. Nie ma on granicy wiekowej. Z pomocą odpowiednio dobranego preparatu może wspomóc wiele terapii – począwszy od przeciwstarzeniowej, skończywszy na poprawie kondycji skóry, czy na hamowaniu wypadania włosów.

Czy mezoterapia igłowa ma jakieś skutki uboczne?

Jedyne skutki uboczne tego zabiegu to malutkie zasinienia, zaczerwienienia lub niewielki obrzęk, jedynak szybko ustępują. Są to oczywiste, naturalne następstwa ingerencji wykonywanych na skórze.

Czy medycyna estetyczna przewiduje jakieś ograniczenia co do używania botoxu?

Botulina to substancja podawana miejscowo i nie wywiera wpływu na resztę organizmu. Jednak medycyna estetyczna ma pewne ograniczenia, a zabiegów z botoxem nie poleca się kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią, osobom cierpiącym na choroby neurologiczne oraz na zespół Lamberta Eatona, pacjentom zażywającym antybiotyki z grupy aminoglikozydów oraz uczulonym na albuminę ludzką.

Czy zastosowanie botoxu nie sprawi, że w miejscu aplikacji pojawi się później więcej zmarszczek?

Botox to jedna z ciekawszych substancji, jakie wymyśliła medycyna estetyczna. Efekty działania botoxu są zauważalne właściwie po paru dniach. Są spektakularne. Gdy toksyna botulinowa po czasie przestaje działać skóra pozostaje w dalszym ciągu wypoczęta, gładka i elastyczna oraz wygląda lepiej niż przed zabiegiem. Zmarszczki są płytsze dopiero po dłuższym czasie wracają do pierwotnego wyglądu. Nie ma więc obaw, że brak powtarzalności zabiegów pogorszy wygląd skóry. Wszystkie zabiegi, jakie oferuje medycyna estetyczna mają przyczynić się do poprawy jej wyglądu.

Medycyna estetyczna to wiele zabiegów do skóry dojrzałej. Które z nich są najbardziej skuteczne?

W Salonie Trendy Medycyna Estetyczna Tychy oferujemy cały wachlarz zabiegów do skóry dojrzałej, jednak poprawę owalu twarzy oraz napięcia skóry  najskuteczniej poprawią zabiegi mezoterapii igłowej. Preparat dobiera się odpowiednio do potrzeb pacjenta. Ostrzykiwanie skóry substancjami, które stymulują produkcję kolagenu, kwasem polimlekowym lub hialuronowym służy głównie rewitalizacji skóry dojrzałej wymagającej korekcji napięcia. Po serii zabiegów skóra odzyska jędrność, będzie wyglądała na bardziej wypoczętą i po prostu młodszą.

Czy działanie kremów zawierających „botox” w nazwie da się porównać z działaniem botoxu?

Nie ma takiej możliwości choćby dlatego, że kremy nie mają takiego zasięgu penetrującego, a peptydy mające działanie rozkurczające nie mają możliwości dotarcia do mięśni, tak jak w przypadku preparatów aplikowanych podskórnie za pomocą iniekcji lub domięśniowo. Kremy działają jedynie powierzchniowo. Medycyna estetyczna jest dużo skuteczniejsza w walce z niedoskonałościami skóry.

Czym różni się używanie trwałych wypełniaczy od wstrzykiwania substancji, jakie oferuje medycyna estetyczna?

Wszystkie najskuteczniejsze zabiegi stosowane do redukcji zmarszczek, czyli żele z kwasem hialuronowym do wypełnień oraz botox to zabiegi tymczasowe, a ich skutki są odwracalne. Trwałe wypełniacze nie zmieniają się i mogą przestać pasować do zmieniającego się ciała, co może poskutkować karykaturalnym wyglądem. Niestety usunięcie trwałego wypełniacza jest bardzo trudne, a czasami wręcz niemożliwe. Dlatego najbezpieczniejszą alternatywą dla nich jest botox w przypadku zmarszczek w okolicy czoła i oczu. Na innych partiach twarzy stosuje się preparaty żelowe z kwasem hialuronowym, który jest naturalnym składnikiem skóry, jednak z wiekiem ulega degradacji. Trwałość tych wypełniaczy określa się na ok. 6 do 18 miesięcy.

Czy medycyna estetyczna przewiduje jakieś przeciwwskazania do wypełniania ust?

Przeciwwskazaniem do zabiegu wypełniania ust jest oczywiście ciąża oraz karmienie piersią. Inne ograniczenia jakie ma medycyna estetyczna w tym przypadku to nadwrażliwość na substancję zawartą w wypełniaczu (np. lidokainę lub inne środki znieczulające miejscowo), alergia, choroba nowotworowa, stany zapalne, opryszczka oraz epilepsja.